בדיקת חשמל ע"י מהנדסי חשמל

 

 

בדיקות חשמל מקצועיות ומתקדמות

 

אנו בעוז טכנולוגיות מבצעים בדיקות חשמל עבור קשת רחבה של לקוחות ולצרכים שונים. הבדיקות כוללות מתקני מתח גבוה, אחזקתם של לוחות חשמל וסריקות תרמוגרפיות. את הבדיקות מבצע צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, הנעזר בציוד חדשני ומתקדם ומבצע את עבודתו באופן בטוח, יעיל ומהיר.

 

בדיקות לוחות חשמל ותחזוקתם

 

אנו מתמחים בבדיקה ותחזוקה של לוחות חשמל, פעולות המבוצעות בפיקוח מהנדסי חשמל ובאופן ידידותי לסביבה המאושר על ידי משרד הבריאות. בודק חשמל מטעמנו יבצע תחילה סריקה ויזואלית כללית של הלוח. לאחר מכן יבדוק את תקינות מערך ההארקה של לוח החשמל, את מפסקי הזרם וכן יבצע בדיקה בטוחה של נקודות התחממות. זאת, ללא חומרים כימיים או חומרים מסוכנים אחרים. מעבר לכך, אנו מבצעים גם עבודות ניקוי ותחזוקה של כל חלקי הלוח בעזרת התזת קרח יבש, חיזוק ברגים, איטום לוחות ממזיקים, ובמידת הצורך נספק חלקי חילוף עבור הלוחות. טיפולים ובדיקות אלו  תורמים לתקינות הלוח, מונעים כשלים, תקלות ושריפות ומאריכים את ימיו.

 

בדיקת מתקני מתח גבוה

 

חברתנו מבצעת בדיקת חשמל וטיפולים תקופתיים עבור מתקני מתח גבוה, בפיקוחם של מהנדסי חשמל. הבדיקות מתחילות בבחינת החזות הכללית של השנאי בכל חלקיו וסביבתו. לאחר מכן מבוצעות בדיקות ספציפיות של עיגון השנאי, שלמות מבודדים, וכן בדיקות טיב של חיבורים נוספים לשנאי. בנוסף, אנו מבצעים בדיקות עבור בידוד נעלי כבל וכבלים, בדיקת נזילות של שמנים ודיגום שמן, בדיקת חיבורי הגנות וממסר בוכהלץ. עוד אנו בודקים את חיבורי ההארקות של השנאי, הארונות והדלתות. כמו כן, אנו בודקים אטמים מבודדים פורקי לחץ, מערכת קירור חדר שנאים ואת ציוד החירום. זאת, לצד בדיקות חשמליות ליבה, רישום טמפרטורות שנאי והפעלות הגנות. מעבר לכך, אנו מספקים טיפולים מיוחדים למתקני מתח גבוה הכוללים את ניקוי השנאי וסביבתו באמצעות התזת CO2, חיזוק ברגי צד של מתח גבוה ונמוך, והחלפת סילקה ג'ל.

 

בדיקות תרמוגרפיות

 

כחלק משירותנו המתקדמים אנו עורכים גם בדיקות תרמוגרפיות עבור לוחות חשמל. את הבדיקות ניתן לבצע באזורים בעייתיים, והן מוודאות את תקינות הלוח ומונעות כשלים תקלות והוצאות כספיות מיותרות. שירותים אלו מסופקים על ידי צוותים מקצועיים המסתייעים בציוד איכותי ומתקדם, והם כוללים גם הפקת דוחות תקינות מפורטים.

 

להזמנת בדיקות ומידע נוסף

 

להזמנת בדיקות חשמל מתקדמות ולקבלת פרטים נוספים בנושא, התקשרו עוד היום אל חברת עוז טכנולוגיות בטלפונים שמספרם 7945454- 050 ו- 077-2002439.

לשגרה.