חידוש עתיקות

 

 

חידוש עתיקות עם  התזת סודה

 

שיטת ניקוי הזתה בסודה בה אנו משתמשים נועדה גם עבור חידוש עתיקות וניקוי ושיקום אתרים ארכיאולוגיים. מדובר בעבודות ירוקות וידידותיות לסביבה שאינן מזהמות או פוגמות בפריטים המחודשים, ומאפשרות לנקות קשת רחבה של חומרים מסוגים שונים של גורמי לכלוך.

 

ניקוי מגוון חומרים ולכלוכים

 

עם שיטת ניקוי וחידוש מתקדמת בהתזת סודה תזכו לתוצאות חידוש מרהיבות ללא הסבת אף נזק או שחיקת העתיקות וסביבתן. עבודות אלו מתאימות לקשת רחבה של חומרים לרבות מבנים מאבן טבעית, רצפות, אריחי שיש, ברזל, פלדה, חרסינה, בטון, עץ, זכוכית וכסף. זאת, כנגד סוגים שונים של גורמים מלכלכים לרבות חלודה, אבנית, צבע, טחב, עובש, פיח, גרפיטי ושמן.

 

ניקוי וחידוש עתיקות בהתזת סודה

 

ניקוי בהתזת סודה הינו הליך מהיר ונקי שאינו דורש הכנות מוקדמות. ההליך עצמו אינו מחמם את פני השטח ונטול חומרים מסוכנים או רעילים. במהלך עבודות הניקוי והחידוש מותזים גרגרים של סודה בלחץ אוויר מאוד גבוה. הסודיום שבסודה גורם להמסת חומרי ציפוי מלכלכים ומותיר את פני המשטח לא פגע, נקיים וחלקים. כמו כן, הליך זה גורם לנטרול ריחות רעים וקל ולשוטפו ולנקותו באמצעות מים הממיסים את הסודה.

 

להזמנת שירותים ומידע נוסף

 

המעוניינים בשירותי חידוש עתיקות ובקבלת מידע נוסף, מוזמנים ליצור קשר עם עוז טכנולוגיות בטלפונים 7945454- 050 ו- 077-2002439. פנו אלינו עוד היום ונציגינו ישמחו לענות על כל שאלה בנושא.