ניקוי מבנים

 

ניקוי מבנים עם שיטות מתקדמות

 

אנו בעוז טכנולוגיות מספקים פתרונות מתקדמים, יעילים וירוקים עבור ניקוי מבנים וחזיתות מבנים. שירותינו כוללים ניקוי באמצעות סודה וקרח יבש, וכן ניקוי מבנים לאחר שריפות. עבודות אלו מבוצעות על ידי צוותים מקצועיים וציוד חדשני ומתקדם, תוך מתן שירות אמין, מהיר ויעיל ללקוחות בכל רחבי הארץ.

 

הבעיה בשיטות ניקוי מבנים וותיקות

 

אחת השיטות הקיימות לניקויים של מבנים היא באמצעות לחץ מים. מדובר בשיטה בעלת חסרונות רבים בהיותה גורמת לשחיקת חיפויי המבנה, בהסירה איטומי רובה בין האריחים, והיא עלולה אף לגרום לנפילתם. יתרה מכך, שיטה זו פוגעת בציפויי קיר שונים כמו שפריץ, והיא אינה מסירה אבנית. מנגד, פתרונות ניקוי קירות מבנה שאנו מציעים מסירים אבנית וכל לכלוך אחר, מבלי לפגוע בחיפויים והציפויים של הקירות.

 

ניקוי מבנים באמצעות סודה

 

חברתנו מספקת שירותי ניקוי של קירות מבנים מבטון, אבן טבעית, ארחי חרסינה, שיש או פסיפס, וזאת באמצעות גרגרי סודה רכים המותזים בלחץ בתוספת חומרים נוספים ידידותיים לסביבה. מדובר בשיטת ניקוי מהירה ויעילה, אשר לא פוגעת או פוגמת בקירות המבנה, מנקה את הלכלוך המצטבר עליהם ומותירה אותם חלקים ונקיים. זוהי שיטה יעילה לניקוי סוגים רבים של כתמים ולכלוך מקירות מבנים לרבות פיח, אבנית, קורוזיה, טחב וגרפיטי.

 

ניקוי מבנים באמצעות קרח יבש

 

שיטה נוספת שאנו מציעים עבור ניקוי חלקים ולכלוכים שונים במבנים, לרבות שימור מבנים, הינה באמצעות קרח יבש. שיטה בטוחה זו יעילה במיוחד לניקוי לוחות חשמל וכן עבור כתמי צבע חזקים וגרפיטי. הניקוי עצמו מבוצע בעזרת התזת קרח יבש המגובש לכדי כדוריות קטנות, שבעת פגיעתו בלכלוך יוצר הלם תרמי הגורם להתרופפות אחיזתו ולהסרתו.

 

ניקוי מבנים לאחר שריפה והצפה

 

כחלק מסל שירותים מתקדם אנו מספקים מענה הולם גם עבור מבנים הסובלים מנזקי שריפה. מצויים בידינו כל הכלים, היכולות וכוח האדם על מנת לנקות פיח מתקרות וקירות המבנה, חיצוניים ופנימיים כאחד. כמו כן, אנו אמונים על שאיבת וייבוש מים ושיקום מערכות ולוחות חשמל, מערכות מכאניות וציוד אלקטרוני. שירותינו מסופקים בין היתר עבור וילות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים ומבני תעשייה, וכוללים גם פינוי פסולת, עבודות בינוי, שיקום נזקים לגגות והפגת ריחות שריפה.

 

להזמנת שירותי ניקיון ומידע נוסף

 

להזמנת שירותי ניקוי מבנים של חברתנו ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם טכנולוגיות עוז בטלפונים 7945454- 050 ו- 077-2002439.